Welcome to Freedom Divers
Welcome to Freedom Divers
Shopping Basket

Witaj na stronie centrum nurkowego Freedom Divers Phuket!

Luksusowe Jachty Motorowe, Niezapomniane Wyprawy Safari i Najlepsze Nurkowania

Witaj w Phuket, Perle Andamanu. Przez 7 lat doświadczenia w regionie centrum nurkowe Freedom Divers zdobyło uznanie w branży dzięki doskonałości oferowanych usług, wybitnemu profesjonalizmowi załogi i przewodników nurkowych oraz dbałości o szczegóły, która przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania. Nie będziesz mógł się doczekać na kolejną możliwość wypłynięcia z nami na rejs najwyższej jakości jachtem motorowym czy wyruszenia na kolejną zmieniającą życie wyprawę safari na oferującej najwyższy luksus jednostce M/Y Panunee Seamaster.

Na pokładzie naszych wyjatkowych prywatnych jachtów motorowych doświadczysz osobiście stworzonego przez nas konceptu rezydenta nurkowego; który na pokładzie jednej z luksusowych jednostek zagwarantuje Ci połączenie najwyższej jakości obsługi z osiąganiem wybitnych standardów bezpieczeństwa i jakości nurkowań. Zapraszamy Cię do rozkoszowania się doskonałością.

Oferujemy jedną z najbardziej zróżnicowanych ofert wypraw safari w Phuket, wybierając dla Ciebie najlepsze destynacje: od sławnych na cały świat Wysp Similan, przez bajeczny Archipelag Mergui w Birmie, odludny Park Morski Tarutao, Południowy Andaman aż do miejsc tak sławnych jak Hin Daeng i Muang czy Koh Haa. Raz do roku odwiedzamy Wyspy Andaman w Indiach, a w gdy sezon w Tajlandii przycicha, możesz z nami odkrywać wyspy Derawan i Sanagalaki w Indonezji.

Z tymi z Was, którzy chcą po prostu nurkować, nurkować, nurkować, odwiedzimy wszystkie najlepsze miejsca w okolicach Phuket w trakcie jednodniowych wypraw.

Jako jedyni w Phuket oferujemy obsługę przewodnika makro-foto. Zawsze byliśmy dumni z wybitnej jakości naszych przewodników i instruktorów, a teraz możemy zaoferować jeszcze więcej dzięki wyjątkowemu doświadczeniu (15000 nurkowań) naszego lokalnego przewodnika Nenga. Jeżeli chcesz doświadczyć tej strony Andamanu, o której istnieniu nigdy nie miałeś nawet pojęcia, gwarantujemy, że Neng wprawi w osłupienie nawet najbardziej doświadczonego w Phuket nurka. Drobna rada: weź aparat fotograficzny!

Szkolimy w zakresie wszystkich kursów PADI, od nurka Open Water aż do Divemastera; szeroki wachlarz specjalizacji PADI oraz indywidualne warsztaty podwodnej fotografii i videografii. Żeby ułatwić Ci zorganizowanie Twojego pobytu w Phuket na czas trwania kursu, oferujemy atrakcyjne zniżki na zakwaterowanie w położonym nieopodal hotelu.

W naszym sklepie oferujemy Ci różnego rodzaju wyjątkowe i designerskie akcesoria do Twojego sprzętu nurkowego, takie jak podwodne obudowy do iPhona (4,4S i 5), duży wybór wspaniałej jakości podwodnych świateł i latarek, jedyne w swoim rodzaju wskaźniki, modne i komfortowe szorty nurkowe i wiele innych jedynych w swoim rodzaju gadżetów, doskonale pasujących do luksusowego charakteru naszych usług. 

Na jakąkolwiek usługę się zdecydujesz, załoga Freedom Divers stanie na wysokości zadania by zaspokoić każdą Twoją potrzebę. Pracujemy w wielu językach, obejmujących Polski, Angielski, Francuski, Japoński, Niemiecki, Norweski, Szwecki, Duński i Tajski. Nie możemy się doczekać by jak najszybciej przywitać Cię w Phuket!

CONTACT US

 

Nico: +66 857 955 037
Ania: +66 862 731 216

58/82 Soi Anusorn Moo 10

Chalong 83130

Phuket - Thailand

info@freedom-divers.com

FREEDOM VIDEO

 

Click here if you have 86 seconds to spare

STAY IN TOUCH


Please fill in your details. We won’t bore you. We won’t share them. A few times a year, we’ll send you some interesting stuff.

TAT license

 

 

TAT #34/00639

amazing Thailand logo